درگیری شدید پلیس با قاچاقچیان در خاش / هلاکت 3 سوداگر مرگ

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان از هلاکت ۳ سوداگر مرگ و دستگیری ۲ قاچاقچی و کشف مقدار یک تن و ۴۶ کیلو انواع مواد افیونی در درگیری تکاوران پلیس با اشرار خبرداد.

سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان‌های "خاش" و " ایرانشهر" با اشراف اطلاعاتی به سرنخ‌هایی مبنی بر قاچاق محموله سنگین مواد مخدر، از شهرستان‌های مذکور به عمق کشور دست یافتند.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، عصر روز گذشته اعضای این باند بزرگ قاچاق را که با ۴ دستگاه پژو ۴۰۵ و یک دستگاه وانت پیکان در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در محور "خاش-ایرانشهر" بودند، مشاهده و به آن‌ها دستور ایست دادند.

سردار طاهری عنوان کرد: در این عملیات که یک ساعت ادامه داشت تکاوران پلیس ، ۳ نفر از سوداگران مرگ را به هلاکت رساندند و ۲ نفر از آن‌ها نیز دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر در بازرسی از خودرو‌های توقیفی از قاچاقچیان، یک تن و ۴۶ کیلو و ۴۰۰ گرم انواع مواد مخدر، شامل: ۶۱۹ کیلو ۶۰۰ گرم تریاک، ۳۸۲ کیلو ۸۰۰ گرم حشیش و ۴۴ کیلو گرم شیشه را به همراه ۳ قبضه سلاح کلاش با ۷۸ فشنگ جنگی کشف کردند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟