بازداشت گرداننده سایت های قمار در ارومیه

 رئیس پلیس فتا استان آذربایجان غربی خبر داد : عامل تبلیغ سایت‌های قمار و شرط‌بندی در فضای مجازی شناسایی و به دست قانون سپرده شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ اکبر نصرتی، رئیس پلیس فتا استان آذربایجان‌غربی در تشریح این خبر گفت: کارشناسان پلیس فتا این استان با رصد و پایش‌های شبانه‌روزی، کانال تلگرامی با محتوای تبلیغ سایت‌های شرط بندی و قمار را شناسایی کردند و موضوع با جدیت و بصورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این موضوع می‌توانست جوانان بیشتری را درگیر سایت‌های شرط‌بندی نمایند با تلاش‌های مستمر و اقدامات فنی و پلیسی گرداننده کانال مذکور مورد شناسایی قرار گرفت و جهت سیر مراحلی قانونی تحویل مقامات قضایی شد.

این مقام مسئول گفت: فرد خاطی در رو به رو با ادله پلیس، ضمن اعتراف به بزه ارتکابی اعلام کرد که از غیرقانونی بودن تبلیغ اینگونه سایت‌ها هیچگونه اطلاعی نداشته است.

سرهنگ نصرتی با یادآوری مواد 707 و 708 قانون مجازات اسلامی، گفت: تبلیغ شرط‌بندی و قمار جرم بوده و پلیس فتا جهت سالم‌سازی این فضا، برابر قانون با عاملین و تبلیغ کنندگان اینگونه سایت‌ها بطور جد و قاطع برخورد خواهد کرد.

این مقام مسئول افزود : برخی از افراد سودجو با تبلیغات فریبنده سایت‌های قمار، کاربران را جهت حضور در اینگونه سایت‌ها ترغیب نموده و با ترفندهایی اقدام به سرقت اطلاعات حساب بانکی افراد می‌کنند.

رئیس پلیس فتا آذربایجان‌غربی از شهروندان خواست: جهت دریافت مشاوره و گزارش هر گونه موارد خلاف قانون در فضای مجازی آن را از طریق سایت پلیس فتا (www.cyberpolice.ir) با پلیس در میان بگذارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟