توقیف یک تن مواد مخدر در درگیری مسلحانه پلیس سراوان

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران عملیاتی و انتظامی این استان با اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر در شهرستان سراوان خبر داد.

به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری در تشریح جزئیات این خبر گفت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان و شهرستان سراوان با اشراف اطلاعاتی، اعضای یک باند مسلح و سازمان یافته قاچاق مواد افیونی که قصد انتقال یک محموله بزرگ مواد مخدر از مناطق مرزی استان به این شهرستان داشتند را شناسایی کردند.

این مقام ارشد انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: مأموران ما خودروهای اعضای این باند قاچاق مواد مخدر را در منطقه‌ای بین سراوان و خاش شناسایی کردند و با آن‌ها درگیر شدند. متهمان که سوار بر یک دستگاه خودرو تویوتا و یک سواری 405 بودند با مشاهده پلیس فرار کردند و در این میان آتش اسلحه‌های خود را به سمت مأموران انتظامی گشودند.

سردار طاهری ادامه داد: در این عملیات قاچاقچیان با آتش پرحجم تکاوران پلیس روبه‌رو شده و به آن سوی مرز متواری شدند. در این عملیات2نفر از این افراد دستگیر شدند و در بازرسی از خودروهای متهمان یک هزارو 48 کیلوگرم تریاک کشف و ضبط شد. علاوه بر این 2 قبضه سلاح جنگی کلاشنیکوف به همراه مقادیری مهمات جنگی از سوداگران مرگ کشف شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟