مسافرکش جنوب تهران ساقی مخدر از آب درآمد

 رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری یک سوداگر مرگ که تحت پوشش مسافر کشی، مواد مخدر در جنوب تهران توزیع می کرد، خبر داد و گفت: از خودروی متهم 49 کیلو و 300 گرم تریاک کشف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "عبدالوهاب حسنوند" در پی شکایت های مردمی مبنی بر اینکه فردی که راننده مسافرکش شخصی است با استفاده از یک دستگاه خودروی سواری ساینا مدتی است، تحت پوشش مسافرکشی در جنوب تهران مواد مخدر توزیع می کند که بررسی موضوع در اختیار تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه افزود: در رصدهای اطلاعاتی راننده مسافرکش‌ شناسایی و در تکمیل تحقیقات پلیسی مشخص شد که متهم به تازگی از یکی از استان های شرقی کشور مقادیر مواد مخدر تهیه و قصد دارد به شهر تهران منتقل کند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی خودروی متهم در یکی از محورهای ورودی شهر تهران متوقف و در بازرسی از آن 49 کیلو و 300 گرم تریاک که به طرز بسیار ماهرانه ای در صندوق عقب خودرو جاساز شده بود کشف شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم پس از تحقیقات پلیسی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت، خاطرنشان کرد: عزم و اراده پلیس در برخورد با سوداگران مرگ بسیار جدی است و پلیس از هیچ اقدام و کوششی در این رابطه فروگذار نخواهد بود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟