آزادی 155 زندانی با کمک خیرین در فردیس

ناصرخاکی در گزارشی از آزادی 155 زندانی با کمک خیرین در سال 99 خبر داد و افزود: امسال نیز تاکنون 35 زندانی از همین طریق آزاد شده‌اند.

به گزارش رکنا، دادستان عمومی و انقلاب فردیس در خصوص برگزاری جشن گلریزان رمضان در این شهرستان گفت: این جشن با هدف آزادسازی زندان یان انجمن حمایت زندان فردیس و ستاد دیه استان در محوطه دادگستری فردیس با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

وی با بیان اینکه در این جشن بیش از ۴ میلیارد ریال برای حمایت از خانواده زندانیان فردیس با کمک خیرین جمع آوری شد تشریح کرد:  برخی از خیرین هم در جشن حضور نداشتند که آن‌ها هم به صورت غیرحضوری تا حدود ۱ میلیارد ریال تعهد به پرداخت کردند.

حسین ناصرخاکی با تبیین اینکه در سال ۹۹  حدود ۲۵ میلیارد ریال بابت آزادی ۱۵۵ نفر پرداخت شد بیان کرد: در این راستا  ۳۱۰ خانواده زندانی تحت پوشش قرار گرفتند و هم اکنون نیز مبلغ ۵۰ هزار تومان بابت هر عضو خانواده زندانی به صورت مستمری پرداخت می شود.

وی دیگر اقدامات انجمن در سال ۹۹ را تهیه و اهدای جهیزیه به تعداد  ۱۰ سری، تهیه ۵۰ دستگاه گوشی هوشمند برای فرزندان زندانیان بازمانده از تحصیل و پرداخت ۱ میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی به خانواده زندانیان برشمرد.

رئیس هیئت مدیره انجمن حمایت از زندانیان فردیس با تاکید بر اینکه انجمن حمایت از زندانیان فردیس همه روزه در ساعات اداری آماده ارائه خدمات به خانواده زندانیان است تاکید کرد: در این مجموعه مشاوره های آموزشی و بهداشتی و معاضدت قضایی به اعضای خانواده زندانیان ارائه می شود.

دادستان فردیس همچنین از آزادی 35 نفر از ابتدای سال به همت  انجمن حمایت از زندانیان فردیس خبر داد و متذکر شد: مبلغ نقدی این کمک‌ها که منجر به آزادسازی زندانیان شده بالغ بر هفت میلیارد و پانصد میلیون ریال است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟