توقیف دستگاه های  ادوات حفاری غیر مجاز در دماوند

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، "مصطفی عباسی" با اعلام این خبر، گفت: با تلاش گروه گشت و بازرسی امور منابع آب دماوند و اخذ دستور قضایی، طی یک هفته کاری 20 حلقه چاه غیر مجاز در محدوده عملکرد این امور شناسایی شد که در 5 مورد در حال حفر، ادوات حفاری چاه غیر مجاز شامل چکش برقی و بالا بر توسط ماموران گشت وبازرسی توقیف و به پارکینگ تحت نظر این امور منتقل گردید.

عباسی با بیان اینکه این اقدامات در راستای قانون احیا و تعادل بخشی و حفظ و صیانت از منابع آب های زیر زمینی انجام شد، تصریح کرد: مراحل تشکیل پرونده و انسداد 20 حلقه چاه شناسایی شده نیز در دست انجام می باشد و به محض اخذ حکم قضایی نسبت به تعیین تکلیف آن ها اقدام خواهد شد.

وی در ادامه افزود: همچنین طی مدت یاد شده، با همکاری گروه گشت و بازرسی این امور و اخذ دستور قضایی، دو حلقه چاه غیر مجازدر حال حفاری به عمق 53 متر نیز پر و مسدود شد.

مدیر امور منابع آب دماوند در پایان ضمن تقدیر از همکاری همه جانبه و تنگاتنگ قوه قضایی با این امور، خاطر نشان کرد: امور منابع آب دماوند بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب های سطحی و زیر زمینی با اهتمام جدی برخورد قانونی خواهد نمود.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟