ریزش ساختمان نیمه کاره در افسریه / 2 تهرانی زخمی شدند

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از مصدومیت دو تن در پی ریزش ساختمان دو طبقه در حال بازسازی در افسریه خبر داد.

به گزارش رکنا، درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١۶:۵٩دقیقه دیروز یک مورد حادثه آوار در یک ساختمان در افسریه، بین ١۵ متری اول و دوم به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه اعزام شد، ادامه داد: آتش نشانان در مدت زمان چهار دقیقه به محل رسیده و مشاهده کردند که در طبقه دوم یک ساختمان دو طبقه با کاربری فرهنگی و مذهبی حادثه رخ داده است. بخشی از سقف این طبقه که حدودا ١٠٠ تا ١۵٠ متر بود تخریب شده و روی سقف طبقه اول ریخته شده بود. ریزش طبقه دوم موجب تخریب بخشی از طبقه اول نیز شده و به داخل حیاط ریخته بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: چند کارگر در محل مشغول به کار بودند که دو نفر مرد حدودا ٣۵ در محل گرفتار شده بودند.

وی ادامه داد: آتش‌نشانان در دقایق اولیه حضور در محل به سرعت محل گرفتار شدن این دو نفر را شناسایی کردند و پس از نجات، آنها را به عوامل اورژانس تحویل دادند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران با بیان اینکه این ساختمان در حال بازسازی بوده است، گفت: کارگران مشغول بازسازی و مرمت این ساختمان بودند که این حادثه رخ داد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟