مصدومیت راکب موتور سیکلت در تصادف خونین بزرگراه آزادگان

به گزارش رکنا، وقوع این حادثه توسط شاهدان در ساعت ۱۲:۳۵ دقیقه ظهرامروز به سامانه 125 اطلاع رسانی شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه 47 و گروه امداد و نجات 6 به محل حادثه واقع در بزرگراه آزادگان، بعد از آهن مکان اعزام شدند.

فتاح صادقیان فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری پراید و یک دستگاه موتور سیکلت به هنگام حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه آزادگان، به علت نا معلومی با یکدیگر برخورد کردند که براثر این حادثه، خودرو پراید پس از منحرف شدن از مسیر اصلی خود و برخورد با گاردریل حاشیه بزرگراه، بر روی سقف واژگون شد.

مصدومیت راکب موتور سوار در تصادف با خودرو

وی افزود: در پی این حادثه، راکب موتور سیکلت که مردی 58 ساله بود از ناحیه پا، سر و صورت دچار مصدومیت شد.

صادقیان تصریح کرد: آتش نشانان با رعایت موارد ایمنی و چیدمان علائم راهنمایی در طول مسیر اقدام به قطع جریان برق و رفع نشت سوخت خودرو کرده و با استفاده از ابزار مخصوص نجات، خودرو را به حالت اولیه باز گرداندند.

این فرمانده آتش نشانی خاطر نشان کرد: نیروهای آتش نشانی شخص مصدوم را تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه دادند و پس از ایمن سازی خودرو و همچنین پاکسازی سطح بزرگراه از بقایای این حادثه، خودرو و موتورسیکلت را جهت انجام مراحل قانونی تحویل عوامل نیروی انتظامی و پلیس راهور دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟