تعقیب و گریز هالیوودی برای بازداشت دزدان تهران

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق سابقه دار در عملیات تعقیب و گریز و کشف یک دستگاه خودروی مسروقه، خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه کرم یوسفوند گفت: ساعت 3 بامداد یکم اردیبهشت ماه تیمی از کارآگاهان یگان گشت پلیس آگاهی حین گشت زنی در محدوده بزرگراه تهران–کرج به یکدستگاه خودروی پراید که دارای راننده و سرنشین بود مظنون می شوند که با استعلام شماره پلاک خودرو مشخص می شود خودرو 26 فروردین ماه از محدوده کلانتری 154 چیتگر سرقت شده است.

وی ادامه داد: کارآگاهان بلافاصله به راننده خودروی مسروقه دستور توقف داده که راننده پس از شنیدن دستور ایست با افزایش سرعت و حرکات مخاطره آمیز به سمت تهران متواری و با حرکات مارپیچ باعث رعب و وحشت شهروندان می شود.

این مقام انتظامی تصریح کرد: افسر اکیپ به منظور جلوگیری از خسارت های احتمالی و متوقف ساختن سارقان با رعایت قانون بکارگیری سلاح و حقوق شهروندی اقدام به شلیک تیرهوایی می کند، اما راننده خودروی مسروقه کماکان بدون توجه به هشدارها به فرار ادامه داده و وارد بزرگراه لشگری می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی ابراز داشت: در ادامه افسراکیپ برای جلوگیری از خسارت های بیشتر و توقف در موقعیت مناسب اقدام به شلیک تیر به سمت لاستیک عقب خودرو می نماید که مورد اصابت قرار گرفته، ولی راننده خودروی مسروقه کماکان با همان وضعیت نقص فنی با حرکات مخاطره آمیز به فرار ادامه و بعد از مسافتی به علت عدم کنترل خودرو با گاردریل کنار بزرگراه برخورد و متوقف می شود.

رئیس مرکز عملیات پلیس آگاهی گفت: سریعاً اعضای اکیپ راننده به اسم «رحیم» و سرنشین به اسم «مظفر» را دستگیر می نمایند و برابر بررسی های انجام گرفته از متهمان مشخص شد رحیم دارای سابقه سرقت خودرو و مظفر فاقد سابقه کیفری است، نهایتاً گزارشی در این خصوص تنظیم، خودرو به پارکینگ منتقل و متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل اداره دوم پلیس آگاهی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟