آتش سوزی مخازن چند هزار لیتری گازوئیل در شهرک صنعتی یزد

مدیر عملیات شیفت دو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با اشاره به آتش سوزی مخازن گازوئیل یک شرکت تولیدی در شهرک صنعتی یزد، بیان داشت: با تلاش آتشنشانان از انفجار و سرایت آن به دیگر مخازن و بخش‌های این کارگاه جلوگیری به عمل آمد.

به گزارش رکنا، حسین بیگی با اشاره به اهمیت مهار آتش سوزی مخازن گازوئیل شهرک صنعتی یزد ، اظهار کرد: پس از اعلام حادثه آتش سوزی در شهرک صنعتی یزد به سامانه ۱۲۵، بلافاصله نیروهای واکنش سریع و اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان این‌که کارشناسان این سازمان همچنان درحال بررسی علت رخداد این حادثه هستند، پیرامون جزئیات آن افزود: در این شرکت تولیدی دو مخزن ۱۰ و بیست هزار لیتری انبوه از گازوئیل به دلایل نامعلومی دچار آتش سوزی شده بود که با تلاش آتش نشانان از انفجار و سرایت آن به دیگر مخازن و البته بخش‌های این کارگاه جلوگیری به عمل آمد.

مدیر عملیات شیفت دو سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری یزد با ابراز خرسندی از این‌که حادثه مهیب آتش سوزی مخازن گازوئیل این شرکت تولیدی تلفات جانی نداشت، از واحدهای تولیدی استان خواست تا با رعایت نکات ایمنی به ویژه درخصوص نگهداری از مایعات قابل اشتعال، از رخداد چنین حوادثی پیشگیری کرده و در این راستا تمام توان و تلاش خود را با بهره مندی از نظر کارشناسان ایمنی به کاربرند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟