کشف 150 کیلو گرم تریاک در کردستان

سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کردستان و همکاری مشترک با ماموران انتظامی استان کرمانشاه یکی از عوامل اصلی تهیه و توزیع مواد مخدر را شناسایی کردند.

او افزود: پس از مدت‌ها کار اطلاعاتی و اخذ نیابت قضائی، ۲ اکیپ از ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر به کرمانشاه اعزام و با همکاری مشترک ماموران انتظامی کرمانشاه در بازرسی از منزل متهم ۱۵۰ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.

فرمانده انتظامی کردستان با اشاره به دستگیری یک نفر و کشف یک قبضه اسلحه جنگی و توقیف یک دستگاه خودرو در این عملیات، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی استان کردستان در ادامه از دستگیری سارق سابقه‌دار و اعتراف وی به ۲۱ فقره سرقت قطعات محتویات داخل خودرو دراین شهرستان سنندج خبرداد و اظهار کرد: در پی افزایش سرقت قطعات و محتویات داخل خودرو‌ها در شهرستان سنندج تحقیقات برای شناسایی سارق یا سارقان در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

او افزود: با بررسی‌های میدانی و استفاده از بانک اطلاعاتی سارقان سابقه دار، سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار محتویات داخل خودرو حین سرقت در سطح شهر شناسایی و طی یک عملیات پلیسی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی کردستان تصریح کرد: درتحقیقات تخصصی صورت گرفته و با ارائه شواهد و مستندات از سوی ماموران، سارق چاره‌ای جز بیان حقیقت نداشت و به ۲۱ فقره سرقت محتویات داخل خودرو اعتراف و مقادیری اموال مسروقه از وی کشف شد.

سردارآزادی با اشاره به اینکه در این رابطه یک مالخر نیز دستگیر شد، گفت: متهمان به همراه پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟