تصادف موتورسوار تهرانی با درخت/ در اتوبان امام علی رخ داد + عکس

رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از برخورد و واژگونی شدید موتورسیکلت با درخت در بزرگراه امام علی ( ع ) و از مصدوم شدن راکب آن خبر داد .

به گزارش مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ احسان مومنی ضمن اعلام این خبر بیان داشت : برابر اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 در ساعت 06:00 صبح امروز وقوع یکفقره واژگونی موتورسیکلت در محدوده شمال به جنوب امام علی ( ع ) ورودی سبلان به اپراتور مرکز اعلام می گردد .

مومنی گفت : تیم کارشناسی منطقه 25 پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار ، به بررسی علل و عوامل این حادثه پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد :پس از بررسی های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده ، به علت عدم توجه به جلو پس از عبور و رد شدن از جداول کناری بزرگراه با یک اصله درخت برخورد و راکب موتورسیکلت که دیگر نتوانسته موتور خود را کنترل نماید به زمین برخورد می کند و بشدت مصدوم می گردد ، که با حضور عوامل اورژانس، خدمات درمانی سرپایی انجام، ولی به علت شدت ضربه وارده به بیمارستان منتقل شد.

مومنی بیان داشت : در خصوص این تصادف صورتجلسه ای تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.

وی از رانندگان موتورسیکلت خواست همیشه و قبل از حرکت کلاه کاسکت ایمن خود را بر سر بگزارند و سپس اقدام به حرکت نموده از انجام هرگونه حرکات نمایشی و تغیر مسیر ناگهانی پرهیز نموده و در حین رانندگی تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آنها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

برخورد موتورسیکلت با درخت/موتورسیکلت واژگون و راکب به بیمارستان منتقل شد

آیا این خبر مفید بود؟