عملیات ویژه برای نجات چند یزدی / آنها در ماشین حبس شده بودند

 مدیر عملیات شیفت یک سازمان آتش‌نشانی یزد گفت: عملیات نجات سرنشینان محبوس شده در خودروی واژگون شده با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش رکنا، حسین انتظامی گفت: حادثه تصادف و محبوس شدن راننده در خودروی سواری در ساعت ۱۱:۱۲ مورخ ۴ اردیبهشت به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش نشانی یزداطلاع داده شد.عملیات نجات در پی محبوس شدن سرنشینان خودروی سواری

وی افزود: هفت آتش نشان به همراه سه دستگاه خودروی نجات به محل حادثه واقع در بلوار فقیه خراسانی حوالی پارک نصرت آباد اعزام شدند.

مدیر عملیات شیفت یک سازمان آتش نسانی گفت : نیرو‌ها بلافاصله در محل حضور یافته و با مشاهده واژگونی خودروی ۴۰۵ و محبوس و آسیب دیدگی سرنشینان، به ایمن سازی محل تصادف و عملیات نجات پرداختند.

انتظامی افزود : تیم نجات با در نظر گرفتن آسیب‌های وارده به سرنشینان محبوس شده با احتیاط کامل نسبت به اقدامات اولیه امدادی و خارج کردن مصدومین از خودرو اقدام کردند.

وی گفت : هر دو مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال داده شدند و آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و تحویل مورد به عوامل نیروی انتظامی به عملیات خود خاتمه دادند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟