23 فقره سرقت در ملایر / دستگیری 8 سارق حرفه ای

به گزارش رکنا، سرهنگ محمدباقر سلگی، فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت ماموران پلیس آگاهی با هماهنگی دستگاه قضائی با اجرای ۳۰ ماموریت ضربتی مخفیگاه سارقان حرفه‌ای را شناسایی کردند.

او افزود: در همین ارتباط ۲ سارق خودرو توسط ماموران این یگان دستگیر و در بازرسی صورت گرفته اقلامی مانند ۲ حلقه لاستیک، باطری خودرو، ۴ گرم هروئین ، یک عدد قفل پدال، یک دست آچار کامل و یک عدد کپسول اطفای حریق کشف شد که متهمان در تحقیقات فنی و تخصصی، به ۸ فقره سرقت اعتراف کردند.

سرهنگ سلگی با اشاره به این که محل اختفاء ۲ سارق منزل نیز توسط ماموران این یگان دستگیر و یک دستگاه گوشی موبایل از آن‌ها کشف شد، بیان کرد: در ماموریتی دیگر ۲ سارق خودرو نیز در پاتوقشان دستگیر و با تحقیقات تخصصی و فنی صورت گرفته به سرقت ۲ دستگاه خودرو اعتراف کردند و در ادامه خودرو‌های مسروقه نیز با تلاش ماموران کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ملایر با اشاره به این که مخفیگاه ۲ نفر از اعضاء باند سارقان سیم برق نیز شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شده و به تعداد ۱۲ فقره سرقت سیم برق اعتراف کردند، افزود: یک دستگاه خودروی سواری نیز از سارقان کشف و هر ۸ سارق با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند.

سلگی تأکید کرد: اجرای این طرح‌های ضربتی و مقابله‌ای با جدیت در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟