آتش سوزی خانه مسکونی در تهران

 آتش سوزی انبار لوازم مستعمل در قسمت پاگرد ساختمان مسکونی با تلاش به موقع آتش نشانان مهار و از سرایت آن به دیگر قسمت های این ساختمان جلوگیری شد.

به گزارش رکنا، در پی تماس شهروندان با سامانه 125 مبنی بر بروز آتش سوزی در ساختمان مسکونی قدیمی، ستاد فرماندهی آتش نشانی بی درنگ زنگ ایستگاه 31 را ساعت 16:05 دقیقه روز گذشته به صدا درآورد که متعاقب آن آتش نشانان به سرعت به سوی خیابان دماوند، خیابان زرکش حرکت کردند.

به گفته محمد رضا عزیزآبادی فرمانده آتش نشانان اعزامی، محل حادثه یک ساختمان سه طبقه مسکونی قدیمی بود که ناگهان در قسمت پاگرد طبقه سوم که یک انباری برای نگهداری لوازم مستعمل ساخته شده بود، دچار آتش سوزی شد.

وی افزود: با توجه به اینکه دود و آتش فراوانی از محل انباری خارج می شد، نیروهای آتش نشانی با بستن دستگاه تنفسی به سرعت وارد ساختمان شده و توانستند در لحظات اولیه از گسترش آتش به داخل واحدهای مسکونی در طبقات و همچنین قسمت های دیگر این ساختمان جلوگیری کنند.

عزیز آبادی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی پس از ایمن سازی محل حادثه، دودهای منتشر شده را با استفاده از فن های قوی به بیرون از ساختمان تخلیه کردند.

این فرمانده آتش نشانی با اشاره به این که این حادثه هیچ مصدومی در پی نداشت، خاطرنشان کرد که علت بروز این آتش سوزی توسط کارشناس آتش نشانی منطقه در دست بررسی است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 
آیا این خبر مفید بود؟