توقیف کامیون کالای قاچاق در شازند

 ۲ دستگاه خودروی کامیون حامل یک میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال کالای قاچاق در عملیات پلیس توقیف شدند.

به گزارش رکنا، عبدالرضا جودکی در اراک اظهار کرد: با تشدید طرح های عملیاتی پلیس در مبارزه با قاچاق کالا، روز گذشته مأموران ایستگاه ایست و بازرسی شهرستان، به دو دستگاه کامیون حامل کالا مشکوک شده و برای بررسی بیشتر آنها را متوقف کردند.

وی با تأکید بر اینکه خودروهای مذکور از یکی از استان های جنوبی به مقصد استان های مرکزی کشور در حرکت بودند، اظهار داشت: مأموران در بازرسی از کامیون ها موفق به کشف ۵۷۴ عدد انواع قفل، ۵۰۰ عدد سیبک خودرو و۲۷ دستگاه پنکه برقی ،فاقد مدارک مثبته گمرکی، شدند.

وی با اشاره به توقیف خودروهای حامل کالای قاچاق و انتقال آنها به پارکینگ یادآور شد: ارزش تقریبی کالاهای قاچاق کشف شده از سوی کارشناس اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس شهرستان، یک میلیارد و ۵۳۴ میلیون ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شازند در پایان با تأکید بر عزم فراگیر پلیس در مبارزه با پدیده نابهنجار قاچاق به منظور تقویت و حمایت مستمر از تولیدات ملی افزود: در این عملیات هر دو راننده خودرو دستگیر و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟