بازداشت سارقان زورگیر اهواز

 رئیس پلیس آگاهی خوزستان گفت: ۲ سارق زورگیر و ضارب یکی از شهروندان اهوازی شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ سهراب حسین نژاد روز جمعه در بیان جزییات این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت زورگیری به صورت خیابانی توسط سرنشینان یک دستگاه خودروی پراید سفید رنگ و راکبین یک دستگاه موتورسیکلت درسطح شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران اداره مبارزه باسرقت پلیس آگاهی با کار اطلاعاتی شبانه روزی هویت سارقان را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی غافلگیرانه هر ۲ متهم را در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی خوزستان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مورد استفاده در سرقت‌ها و سه دستگاه تلفن همراه مسروقه کشف شد.

وی با بیان اینکه سارقان در تحقیقات به عمل آمده به سرقت‌های متعدد اعتراف کردند، افزود: سارقان تاکنون توسط پنج نفر از مالباختگان از جمله مالباخته ای که توسط سارقان با چاقو مجروح و فیلم آن در فضای مجازی پخش شده بود، شناسایی شدند.

سرهنگ حسین نژاد با اشاره به بازسازی صحنه‌های سرقت، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

دستگیری سارق اماکن خصوصی در اهواز

رییس پلیس آگاهی خوزستان همچنین از دستگیری سارقان اماکن در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در سطح شهر اهواز، بررسی موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم مبارزه با سرقت پایگاه شرق پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پلیس با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی یک سارق و چهره مالخر را در این رابطه شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضایی طی عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

سرهنگ حسین نژاد گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۲ دستگاه لپ تاپ، یک‌دستگاه پی اس۴ به همراه ۶ عددبازی، یک‌دستگاه آبیموه گیری، یک‌دستگاه جارو برقی، یک‌دستگاه چای ساز، یک‌دستگاه آبگرمکن، یک‌عدد بخاری، یک‌دستگاه کپی، یک‌عدد قوری تزیینی، انواع بدلیجات، انواع ادکلن، یک گونی گردو و یک ساعت شنی قدیمی کشف شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟