بازداشت سارق پلید پاسارگاد / طعمه هایش را بیهوش می کرد

فرمانده انتظامی شهرستان "پاسارگاد" گفت: سارقی که با بیهوش کردن راننده، خودرو وی را به سرقت برده بود با سرعت عمل پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "مصطفی توکلی"  در این خصوص تصریح کرد : در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع یک فقره سرقت خودرو سمند در شیراز و حرکت سارق به سمت محورهای مواصلاتی شهرستان پاسارگاد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، خودرو مورد نظر در محور " پاسارگاد -خرم بید" شناسایی و توسط ماموران پلیس آگاهی شهرستان پاسارگاد طی یک اقدام غافلگیرانه متوقف و سارق دستگیر شد.

وی افزود: سارق در تحقیقات به جرم ارتکابی اقرار و اعلام کرد که در شیراز با استفاده از یک نوشیدنی اقدام به بیهوش کردن راننده کرده و سپس خودرو وی را سرقت نموده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پاسارگاد با بیان اینکه در این راستا پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد، به شهروندان توصیه کرد : از پذیرفتن هر گونه خوراکی و یا نوشیدنی از طرف افراد غریبه خودداری کنند و در صورت مشاهده موارد مشکوک بلافاصله با پلیس 110 تماس حاصل نمایند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟