پاتک پلیس گیلان به باند سوداگران خانوادگی

 رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان از کشف 4 کیلوگرم هروئین در رودبار خبر داد و گفت: حاملان دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ" علی احمدپور"  با بیان اینکه اعتیاد به مواد مخدر یکی از عوامل مهم و بسیار تاثیرگذار در روند ناامنی، کاهش احساس امنیت، فروپاشی بنیان گرم خانواده، تزلزل فرد و از هم گسیختگی اخلاق‌مداری در جامعه است اظهار داشت: معضل اعتیاد به مواد مخدر مسئله‌ای جهانی است.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدامات نامحسوس حین پایش خودروهای عبوری در محور رودبار به رشت، پراید حامل موادمخدر را شناسایی کردند افزود: ماموران پلیس پس از تعقیب و مراقبت انجام شده خودرو موردنظر را در شهر رودبار متوقف کردند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف 4 کیلوگرم مواد مخدر از نوع هروئین در بازرسی از پراید توقیف شده خبر داد و گفت: در این راستا 3 متهم 35،32و 28 ساله دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

این مقام انتظامی هدف پلیس از اجرای طرح کنترل محورهای مواصلاتی را افزایش امنیت و آسایش و آرامش شهروندان برشمرد و تصریح کرد: راه‌های مواصلاتی استان به ویژه مبادی ورودی و خروجی به صورت شبانه روزی تحت نظر ماموران پلیس قرار دارد.

سرهنگ احمدپور در پایان ضمن تاکید بر برخورد قاطع پلیس با قاچاقچیان موادمخدر از شهروندان خواست در صورت مشاهده و مواجهه با هرگونه موارد مشکوک، موضوع را در اسرع وقت از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند تا نسبت به شناسایی و دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شودآخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟