باند سارقان خانه باغ ملایر در تور پلیس

فرمانده انتظامی شهرستان ملایراز شناسائی باند سارقان خانه باغی و دستگیری۶ سارق حرفه‌ای و کشف ۱۰ فقره سرقت دراین شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد باقر سلگی فرمانده انتظامی شهرستان ملایر گفت : به دنبال وقوع چندین فقره سرقت خانه های باغی این موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ شهدای شهرستان قرار گرفت .

به گزارش رکنا، او در ادامه سخنان خود افزود: با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی و بررسی های تخصصی توسط ماموران این یگان، مکان سارقان شناسائی و با هماهنگی قضائی و بازرسی ضربتی و غافلگیرانه صورت گرفته از این مکان، تعداد ۶ سارق تحت تعقیب دستگیر شدند.

سرهنگ سلگی با اشاره به اینکه در بازرسی از مخفیگاه سارقان، اموال مسروقه ای به ارزش ۱۰۰ میلیون ریال کشف شدتاکید کرد: با تشکیل پرونده هر ۶ متهم به مراجع قضائی تحویل شدند.

این مقام انتظامی با تقدیر از شهروندان ملایری در همکاری با پلیس و اعلام موارد مشکوک به مرکز فوریت های ۱۱۰ گفت: هوشمندی، قدرت شناسائی و افزایش کشف و تلاش بدون وقفه پلیس، هزینه ارتکاب جرم را برای سارقان و مجرمان به نحو فزاینده ای افزایش می دهد و در صورت استمرار مشارکت شهروندان در اعلام هر نوع موارد مشکوک، حلقه بر فعالیت های مجرمانه تنگ تر خواهد شد .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟