چمدان پر از هروئین به ترکیه نرسید/ بازداشت در فرودگاه امام

عملیات مشترک پلیس فرودگاه مهرآباد و امام(ره) با متلاشی شدن باند قاچاقچیان مواد‌مخدر و کشف ۱۱کیلوگرم هروئین و ۱۴کیلوگرم مواد‌مخدر صنعتی پایان یافت.

به گزارش رکنا، سردار مهدی معصوم‌بیگی، رئیس پلیس پیشگیری ناجا گفت:‌ مأموران اداره مبارزه با مواد‌مخدر پلیس فرودگاه مهرآباد که از چند‌ماه پیش تحقیقات گسترده‌ای را روی یک باند فعال در زمینه ترانزیت مواد‌ مخدر هروئین به کشور‌های خارجی، آغاز کرده بودند، با بررسی‌های تخصصی به اطلاعات دقیقی درباره حمل مواد‌مخدر توسط 2نفر از اعضای این باند به مقصد ترکیه دست یافتند و این اطلاعات در اختیار پلیس فرودگاه امام (ره) قرار گرفت.

هروئین مسافر به ترکیه نرسید / توقیف در فرودگاه امام

وی افزود: با مشخص شدن زمان انتقال مواد‌مخدر، قاچاقچیان به محض ورود به فرودگاه حضرت امام‌(ره) شناسایی و دستگیر شدند که در بازرسی از بار همراه آنان مقدار ۱۱کیلوگرم مواد‌مخدر از نوع هروئین که به شکل بسیار حرفه‌ای در 2عدد چمدان جاسازی شده بود، کشف شد. رئیس پلیس پیشگیری ناجا ادامه داد: 2 نفر دیگر از اعضای این باند نیز در اسفند‌ماه سال ۹۹ که قصد انتقال مواد‌مخدر به کشور ترکیه را داشتند در فرودگاه حضرت امام‌(ره) دستگیر شده بودند که در بازرسی از چمدان‌های همراه مقدار ۱۴کیلوگرم مواد‌مخدر صنعتی کشف شده بود.

معصوم‌بیگی با اشاره به اینکه پرونده‌ای درخصوص متهمان تشکیل و به همراه مواد‌مخدر مکشوفه تحویل مراجع قضایی شد، گفت: اقدامات لازم درخصوص شناسایی سایر قاچاقچیان و انهدام کامل باند در دستور کار پلیس فرودگاه قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟