خواب آلودگی راننده نیسان در اتوبان زین الدین حادثه آفرید + عکس

به گزارش رکنا ، سرهنگ " اسماعیل احسان پور "گفت: در ساعت 03:50 صبح امروز در پی رصد دوربین های کنترل ترافیک از محدوده های معابر پایتخت مبنی بر یک فقره برخورد شدید وانت نیسان با گاردریل های مسیر شرق به غرب زین الدین محدوده باقری ، بلافاصله تیم کارشناسی منطقه 25 پلیس راهور فاتب در محل حادثه حاضر شدند .

وی افزود: با حضور عوامل منطقه 25 پلیس راهور تهران بزرگ در محل حادثه و در بررسی های اولیه مشخص شد که یک دستگاه وانت نیسان به علت خستگی و خواب آلودگی با گاردریل های کناری بزرگراه زین الدین برخورد کرده و پس از عبور از آنها بزرگراه وارد خط ویژه این بزرگراه می گردد .

وی گفت : خوشبختانه عابر و اتوبوسی در این لحظه از داخل مسیر خط ویژه عبور نمی کرد وگرنه معلوم نبود چه حادثه ناگواری اتفاق خواهد افتاد .

رئیس منطقه 25 پلیس راهور پایتخت تصریح کرد: با حضور نیروهای امدادی و اورژانس در محل حادثه این راننده توسط نیروهای اورژانس به صورت سرپایی مداوا گردید .

وی گفت: کارشناس پلیس راهور علت حادثه را خستگی وخواب آلودگی راننده نیسان اعلام کرده است.

سرهنگ احسان پور در پایان از رانندگان خواست: در حین رانندگی در معابر باسرعت مطمئنه حرکت کنند و تمام توجه خود را به رانندگی معطوف و از حرکاتی که باعث شود توجه شما از رانندگی پرت شود، خودداری نمایند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

باز هم داستان خستگی و خواب آلودگی راننده نیسان /برخورد شدید نیسان با گاردریل ها ی بزرگراه زین الدین

آیا این خبر مفید بود؟