توقیف پژو 206 پرحاشیه در بزرگراه یاسینی

سرهنگ علی همه خانی از توقف و توقیف پژو 206 در بزرگراه یاسینی به علت انجام حرکات مخاطره آمیز خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ علی همه خانی در توضیح این خبر گفت : بعد از ظهردیروز جمعه در ساعت 15:30 در رصد شبانه روزی معابر و بزرگراههای پایتخت به جهت بررسی لحظه به لحظه ترافیک شهر تهران و با کمک رصد تصویری همکاران بنده در مرکز کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور فاتب ، مشخص شد که یکدستگاه سواری 206 در بزرگراه یاسینی بعد از خجیر مشغول لایی کشی و انجام حرکات مخاطره آمیز می باشد .

سرهنگ همه خانی افزود : اقدامات مخاطره آمیز این راننده تمامی نداشت و پس از مشاهده همکاران در این مسیر راننده بصورت خلاف جهت بزرگراه را تا بیمارستان لواسانی طی نمود می نماید که خدا را شکر اتفاق و حادثه ای روی نمی دهد .

وی ادامه داد : با توجه به خلوتی معابر در روز جمعه و لایی کشی و سرعت بالا و حرکات مارپیچ این 206 و احتمال بروز خطر برای خود راننده و دیگر رانندگان با هماهنگی بعمل آمده با رییس منطقه 13 پلیس راهور فاتب این سواری با انجام اقدامات ترافیکی در همان محدوده متوقف و توقیف و برابر قانون به پارکینگ منتقل شد .

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : پلیس به محض رویت خودروهایی که با لایی کشی و انجام حرکات مخاطره آمیز نظم و ترافیک پایتخت را برهم می زنند و هیچ گونه مدارک و بیمه ای نیز همراه ندارند برخورد نموده و اینگونه خودروهای هنجار شکن را طبق قانون به پارکینگ‌ منتقل می نماید ‌ .

وی از همشهریان تهرانی خواست تا با مشاهده این نوع حرکات و اقدامات از سوی رانندگان که باعث سلب آسایش عمومی می شوند حتما با پلیس ۱۱۰ تماس حاصل نمایند .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟