عکس از هندوانه ای شدن بزرگراه یاسینی / راننده نیسان دردسرساز شد

سرهنگ سعید اکبری از خالی شدن تمام بار هندوانه‌ در مسیر بزرگراه یاسینی ولغزنده شدن این محدوده بر اثر بی احتیاطی راننده نیسان خبر داد .

سرهنگ "سعید اکبری" در خصوص این خبرگفت: در ساعت 1:52 بامداد امروز در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر خالی شدن بار هندوانه از یکدستگاه ونات نیسان در محور " مسیر جنوب به شمال یاسینی زیر پل لواسانی " ، بلافاصله تیم گشت تصادفات منطقه 25 پلیس راهور فاتب به همراه نیروهای امدادی به محل حادثه حاضر شدند.

به گزارش رکنا ،وی افزود: با حضور کارشناسان منطقه 25 پلیس راهور فاتب در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد بار این وانت نیسان به علت عدم مهار صحیح بار از پشت آن خالی شده و تمام این هندوانه ها بخش گسترده ای از سطح این بزرگراه را لغزنده کرده اند .

سرهنگ اکبری گفت : بار وانت نیسان به علت عدم مهار صحیح آن و تکان های زیاد ناگهان رها شده و در سطح سواره رو پخش می گردد که باعث لغزنده شدن سطح راه شده و در این محدوده باعث بروز بار ترافیکی می گردد .

وی بیان داشت : با حضور به موقع جرثقیل سنگین نیسان از محل خارج گردید و بار خالی شده آن نیز در کوتاه ترین زمان توسط عوامل شهرداری جمع آوری و پاکسازی گردید .

سرهنگ اکبری در پایان گفت رانندگان وسایل نقلیه که بار حمل می کنند به صورت صحیح و استاندارد بارهای خود را مهار نمایند و رانندگان حرفه ای می دانند که بار هایی که حمل می نمایند چنانچه به خوبی بسته نشوند باعث بروز خطرات جبران ناپذیری خواهد شد و علاوه بر بروز ترافیک در محل خدای ناکرده باعث بروز حوادث ناگوار برای دیگران خواهد شد . پس قبل از حرکت راننده می بایست از محکم بودن سیم ها و بند های مهار به خوبی مطلع باشند و سپس اقدام به حرکت نمایند .

وی تصریح کرد: در این حادثه خوشبختانه به شهروندان وخودروهای عبوری آسیبی نرسید .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟