بازداشت 864 مجرم تهرانی در نخستین پاتک رعد پلیس + فیلم
حجم ویدیو: 28.44M | مدت زمان ویدیو: 00:04:20

به گزارش حوادث رکنا: چهل وسومین طرح رعد پلیس پیشگیری تهران با 311 حکم قضایی به اجرا در آمد که در این طرح 864 زورگیر ،سارق مالخر سارق ان منزل سارقان به عنف دستگیر شدند.

سردار حسین رحمیی رئیس پلیس تهران در این باره اظهار داشت: درجریان اولین طرح رعد در سال جدید که چهل وسومین طرح پلیس پیشگیری است تا به امروز 29 باند متلاشی و 4933 انواع سرقت کشف شده است.

وی با بیان اینکه ارزش تقریبی اموال سرقتی کشف شده بیش از 9 میلیارد تومان است افزود: در جریان این طرح که 132 خودرو و موتور سرقتی و 35 د وچرخه سرقتی کشف شد.

سردار رحیمی اضافه کرد: در این طرح 30 نفر محکوم فراری نیز دستگیر شدند.

وی با بیان اینکه 4 هزار و ۹۳۳ قلم از اموال سرقتی مردم کشف شده است، گفت: ۲۹ باند سه نفره به بالا دستگیر شدند؛ همچنین ۱۳۲ دستگاه خودرو و موتورسیکلت کشف شده است.

رئیس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: ارزش اموال مکشوفه در این طرح ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان است.

وی با اشاره به اینکه در این طرح ۱۶ کیلو مواد مخدر کشف شده است، گفت: در این طرح ۱۷۱ معتاد متجاهر جمع‌آوری شدند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در این طرح به ۳۱ پرونده در حوزه کالای قاچاق رسیدگی شد، افزود: در این طرح ۳۳ نفر دستگیر شدند؛ همچنین بیش از ۲۶ هزار قلم کالا به ارزش هشت میلیارد تومان کشف شده است.

رئیس پلیس پایتخت خاطرنشان کرد: با توجه به شروع ماه مبارک رمضان باید شهروندان شئونات لازم را رعایت کنند؛ همچنین اصناف باید طبق برنامه‌هایی که پلیس اماکن اعلام کرده است، فعالیت‌های خود را انجام دهند.

تذکر جدی پلیس به مغازه داران

وی با بیان اینکه ۷۵ درصد از اصناف محدودیت هایی که اعمال شده است را رعایت می‌کنند، گفت: اصنافی که رعایت نمی‌کنند در حاشیه‌ها هستند و توسط ۵۰ گشت پلیس با آن‌ها برخورد خواهد شد.

سردار رحیمی همچنین گفت: طی چند روز گذشته به 3 هزار و ۴۰۰ واحد صنفی تذکر داده شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟