بازداشت 6 مهمان عروسی کرونایی در دنا

دادستان دنا به برگزارکنندگان مجالس عمومی هشدار داد و گفت: ۶ نفر از برگزارکنندگان یک عروسی در یکی از روستاهای شهرستان دنا بازداشت و روانه زندان شدند.

بازداشت6 نفر از برگزارکنندگان یک عروسی در دنا

به گزارش رکنا،  غریب‌پور اظهار کرد: در راستای حفظ سلامت عموم جامعه و جلوگیری از گسترش ویروس منحوس کرونا امروز ۲۱ فروردین دستور بازداشت ۶ نفر از اعضای خانواده یک عروسی در یکی از روستاهای شهرستان دنا را صادر کرد که توسط مأمورین کلانتری روانه زندان شدند.

دادستان دنا گفت: ویروس جهش یافته کرونای انگلیسی در کمین است و در این شرایط حساس و خطرناک که هر نفر باید یک پیک سلامت باشد متاسفانه عده‌ای با سهل‌انگاری و بی‌خیالی جشن های عروسی برگزار می‌کنند که همین مجالس عامل اصلی گسترش ویروس کرونا است و شرایط را بحرانی می‌کند و سلامت مردم را به خطر می‌اندازد.

وی افزود: برگزاری مراسمات عروسی و عزا دلیل اصلی تبدیل شدن شهرستان دنا به وضعیت قرمز است که دستگاه قضا با هیچ فردی حتی ارگان‌های دولتی که بخواهند سلامت عمومی مردم را به خطر بیاندازد تعارف ندارد و بدون شک برخورد قاطع خواهد کرد.

غریب پور اظهار کرد: متاسفانه علی‌رغم تکرار مکرر وزارت بهداشت و دستگاه قضا نسبت به برگزار نکردن عروسی‌های دسته جمعی با تجمعات زیاد و مراسمات عزا هنوز عده‌ای هستند که سلامت مردم را نادیده می‌گیرند و سعی در اجرایی کردن برنامه‌های خود دارند که این افراد بدانند زیر ذره بین دستگاه قضا و وزارت بهداشت هستند که قطعا با آنها برخورد خواهد شد چرا که سلامت مردم در اولویت قرار دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟