دستگیری گرداننده صفحه اینستاگرام جعلی در ایلام

رئیس پلیس فتا استان ایلام از شناسایی عامل ایجاد صفحه اینستاگرامی جعلی منتسب به یکی از مسئولین استانی خبر داد.

به گزارش رکنا، سرهنگ علی جمالی، رئیس پلیس فتا ایلام در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی رصد کارشناسان این پلیس صفحه‌ای منتسب به یکی از مسئولین استانی مورد شناسایی قرار گرفت که پس از بررسی‌ها مشخص شد این صفحه جعلی است، لذا در این راستا پرونده‌ای در این پلیس تشکیل شد.

رئیس پلیس فتا ایلام ادامه داد: با انجام اقدامات فنی و تخصصی کارشناسان پلیس فتا استان عامل ایجاد کننده صفحه اینستاگرامی با هویت معلوم مورد شناسایی قرار گرفت و پس از هماهنگی با مراجع قضایی به این پلیس احضار شد.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه متهم در برابر مستندات موجود به جرم ارتکابی خود اعتراف کرد، بیان داشت: متهم که انگیزه خود را جذب دنبال کنندگان جهت فعالیت‌های اقتصادی عنوان کرد، در برابر مستندات موجود به جرم ارتکابی خود چاره ای جز اعتراف نداشت و در نهایت به همراه مستندات و سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی داده شد.

سرهنگ جمالی با هشدار به مجرمین در فضای مجازی گفت: طبق قوانین، پلیس فتا چنین افرادی را که تحت عناوین مختلف و جعلی با مشخصات سایرین اقدام به فعالیت در اینستاگرام به خصوص شبکه‌های اجتماعی می‌کنند تحویل مراجع قضائی خواهد داد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟