سوداگران مرگ در مرز تایباد نقره‌داغ شدند

 مرزبانان هنگ مرزی تایباد در عملیاتی ضربتی و اطلاعاتی ضمن شناسایی و دستگیری اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر، محموله افیونی آن‌ها را کشف و ضبط کردند.

به گزارش رکنا، فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی در توضیح جزئیات این عملیات مرزی گفت: مأموران ما در هنگ مرزی تایباد در اقدامی اطلاعاتی و رصد میدانی به اخباری دست یافتند که نشان می‌داد اعضای یک باند قاچاق مواد مخدر در تدارک انتقال محموله خود از کشور افغانستان به داخل خاک کشورمان هستند.

سردار مجید شجاع بیان کرد: مرزداران استان پس از انجام بررسی‌های دقیق پرونده و رصد کامل موضع مرزی در مسیر تردد قاچاقچیان به کمین نشستند. تلاش چندساعته مأموران هنگ مرزی تایباد ادامه داشت تا اینکه در دقایق بامدادی روز گذشته متهمان در تیررس مرزداران قرار گرفتند.

این مقام ارشد مرزبانی استان خراسان رضوی ادامه داد: سوداگران مرگ به محض اطلاع از حضور مأموران قصد فرار داشتند اما اقدام به‌موقع مرزداران مانع از عملی شدن نقشه شوم آن‌ها شد و  4 قاچاقچی به دام افتادند.

سردار شجاع افزود: مأموران مرزی استان خراسان رضوی در این عملیات ضربتی موفق به کشف 170 کیلوگرم انواع مواد مخدر از متهمان شدند. مواد کشف شده در این عملیات ضربتی از نوع تریاک، شیشه، هروئین و هروئین فشرده بوده است.

فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی تصریح کرد: متهمان به دام افتاده در این عملیات پس از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات اولیه به دادسرا معرفی شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

مهدی قرآنی

آیا این خبر مفید بود؟