سارق خانه های بهارستانی ها به دام افتاد

سارق منازل مسکونی با 15 فقره سرقت در منطقه بهارستان توسط تیم عملیات کلانتری 109 بهارستان دستگیر شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان " در تشریح این خبر بیان داشت: درپی افزایش وقوع سرقت منزل در مناطق مرکزی تهران ، موضوع به طور ویژه دردستورکار کلانتری 109 بهارستان قرارگرفت.

وی عنوان کرد: با تشکیل اکیپ های ویژه و بررسی شیوه و شگرد سرقت و پس از تجمیع پرونده های ارجاعی، تیم عملیات کلانتری 109 اقدام به جمع آوری دلایل و مستندات پیرامون نحوه وقوع و شیوه و شگرد بکار رفته در سرقت این منازل کردند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران ابراز داشت: تیم عملیات کلانتری 109 در خلال رسیدگی به پرونده های مطروحه موفق به دستگیری فردی 44 ساله بر اساس سرنخ های بدست آمده شدند.

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه متهم دستگیر شده که اهل و ساکن یکی از استان های مرکزی کشور می باشد، به 15فقره سرقت منازل مسکونی در مناطق مرکزی تهران اعتراف کرد، بیان داشت: کلیه صحنه های سرقت توسط ماموران کلانتری بازسازی و مال باختگان شناسایی شده اند .

این مقام انتظامی افزود: در بررسی های بیش تر از مخفیگاه سارق بازدید و مقادیری لوازم منزل شامل چندین آینه برنز، لوستر های قیمتی و چندین تخته فرش نفیس دستباف به ارزش تقریبی 5 میلیارد ریال کشف که با هماهنگی های قضائی کلیه اموال کشف شده تحویل مال باختگان شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با تاکید به تجهیز منازل مسکونی به امکانات حفاظتی و امنیتی ضد سرقت، از مردم خواست: در صورت ترک منزل به مدت طولانی، منازل خود را به اقوام یا همسایگان مورد وثوق بسپارند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟