مصدومیت عابر پیاده در عبور از عرض بزرگراه همت

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور از تصادف یک دستگاه خودروی سواری پژو با عابر پیاده ای در بزرگراه همت خبر داد و گفت: عبور عابر پیاده از عرض بزرگراه موجب مصدومیت وی شد.

به گزارش رکنا ، سرهنگ "مجید رنجبر" اعلام داشت: ساعت 07:15 صبح امروز و در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی تصادف یک دستگاه سواری پژو با عابر پیاده ای در بزرگراه" همت محدوده پل خیابان شیرازی" بلافاصله تیم کارشناسی پلیس راهور تهران در محل حادثه حاضر شدند .

جزئیات مصدومیت عابرپیاده در بزرگراه همت

وی در خصوص شرح حادثه بیان داشت: بررسی های اولیه نشان از این داشت، عابر پیاده ای که با وسایل زیاد همراه خود قصد عبور از عرض بزرگراه را داشت، در میانه راه به علت عبور اتوبوس لحظه ای توقف و چند گام به عقب برمی دارد که در این هنگام راننده خودروی پژو به شدت با وی برخورد می کند .

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک هوشمند پلیس راهور تهران با بیان اینکه سرعت زیاد و علت عدم توجه به جلو راننده پژو نیز در این حادثه مزید بر علت این حادثه بوده است، گفت: با حضور عوامل اورژانس در محل حادثه، عابر پیاده به نزدیکترین مراکز درمانی انتقال یافت.

توصیه های مهم هنگام رانندگی

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد : هنگام رانندگی می بایست تمام حواس راننده معطوف به رانندگی باشد و طبق قوانین خوردن و آشامیدن ، سیگار کشیدن صحبت با تلفن همراه ممنوع است و کاملاً به جلو توجه کافی داشته باشید تا بتوانید رانندگی ایمن و بدون حادثه ای پیش رو داشته باشید .

وی همچنین به عابران توصیه کرد: حتما برای عبور از عرض بزرگره از پل های هوایی استفاده کنید تا شاهد بروز اینگونه حوادث نباشیم.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟