برخورد شدید پراید با تیر چراغ برق در اتوبان یاسینی

سرهنگ سعید اکبری از برخورد شدید سواری پراید با تیر چراغ برق در محدوده اتوبان یاسینی و بر جای گذاشتن 3 مجروح در این حادثه خبر داد .

به گزارش رکنا ،  معاون ترافیکی پلیس راهور تهران بزرگ ضمن بیان این خبر افزود : مقارن ساعت یک بامداد امروز ، در مسیر بزرگراه جنوب به شمال یاسینی بالاتر از رسالت یک دستگاه سواری پراید که در این مسیر در حال تردد بوده بعلت عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه و سرعت زیاد ناگهان از مسیر خود خارج می گردد.

راننده پراید در اتوبان یاسینی به سمت شیشه جلو پرت شد

سرهنگ اکبری ادامه داد : این پراید پس از عبور و پرش از روی جوی آب کناری اتوبان و برخورد شدید با تیر چراغ برق در نهایت متوقف می گردد .

وی گفت : شدت این تصادف به حدی بوده که راننده را به سمت شیشه جلو پرتاب نموده و باعث می گردد شیشه از جای درآمده و راننده به سمت جلو پرتاب و به روی زمین می افتد.

سرهنگ اکبری افزود : با حضور کارشناسان پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه مشخص گردید این حادثه به خاطر عدم توانایی راننده پراید در کنترل وسیله نقلیه و سرعت زیاد می باشد .

انتقال راننده پراید و 2 نفر دیگر به مرکز درمانی

وی افزود : با حضور تیم اورژانس در محل راننده پراید به همراه دو تن دیگر از سرنشینان این پراید به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل گردیدند .

وی ادامه داد : عوامل شرکت برق منطقه ای تهران نیز در موقعیت حاضر شدند و نسبت به رفع خطرات احتمالی اقدام نمودند .

اکبری از رانندگان خودروها خواست قبل از حرکت استراحت کافی و لازم را داشته باشند و هیچ گاه با خستگی و خواب آلودگی اقدام به رانندگی در سطح معابر ننماید و از سرعت و سبقت در معابر خلوت جدا خودداری نمایند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟