کشف 1000 تن مواد مخدر در سال 99

به گزارش رکنا، سردار قاسم رضایی، جانشین فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه جلسه قرارگاه عملیاتی نیمه شعبان 1400 مسجد مقدس جمکران با اشاره به کشفیات مواد مخدر در سال گذشته در جمع خبرنگاران گفت: در سال 99، یک هزار تن کشفیات مواد مخدر داشتیم. نیروی انتظامی با کنترل مرزها، امنیت شهرها را نیز به صورت ویژه بر عهده دارد.

وی افزود: از وزارت خارجه انتظار داریم اقدامات ناجا در حوزه مبارزه با موادمخدر را در مجامع بین المللی مطرح کنند و سایر کشورها را مکلف به انجام وظیفه‌شان در این راستا نماید.

رضایی درباره نحوه برگزاری مراسم ویژه نیمه شعبان در مسجد مقدس جمکران نیز عنوان کرد: سال‌های گذشته وضعیت بسیار عادی و مردم در مراسم و آیین ‌ای مسجد مقدس جمکران شرکت می‌کردند، اما طی دو سال اخیر با توجه به شیوع ویروس کرونا و برابر مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا با محدودیت‌هایی مواجه هستیم.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه از ملت بصیر که پروتکل های بهداشتی را رعایت کردند، به صورت ویژه قدردانی می‌کنم، تصریح کرد: امروز طی پایش هوایی از مسیرهای ورودی و خروجی مسجد مقدس جمکران شاهد بودیم، مدیریت ورود و خروج خودروها رعایت شده بود، بنابراین از زحمات همکاران و همچنین تلاش های تولیت مسجد مقدس جمکران قدردانی می‌کنم.

رضایی با اشاره به ارزیابی‌ها و نظرسنجی‌های صورت گرفته از دستگاه‌ها تصریح کرد: در این ارزیابی‌ها نیروی انتظامی بیشترین مقبولیت را داشته و مردم این نیرو را به عنوان مرجع می‌شناسند، افتخار ما این است که مردم ما را به عنوان خادم پذیرفته‌اند. آخرین قیمت‌های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟