64 کیلوگرم هرویین کشف شد/متلاشی شدن باند قاچاق در البرز

به گزارش رکنا،باند تهیه و توزیع مواد مخدر صنعتی در البرز و تهران متلاشی شد

فرمانده انتظامی استان البرز از متلاشی شدن باند تهیه و فروش مواد مخدر صنعتی در البرز و تهران خبر داد و گفت: در پی این عملیات سه نفر دستگیر شدند و ۶۴ کیلوگرم هروئین کشف و ضبط شد.

عباسعلی محمدیان، فرمانده انتظامی استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، متمرکز بر روی عناصر تهیه و توزیع مواد مخدر، از فعالیت اعضای یک باند تهیه و فروش مواد مخدر صنعتی در استان‌های البرز و تهران مطلع شدند.

فرمانده انتظامی استان البرز بیان کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز، مخفیگاه متهمان در غرب استان تهران شناسای و بلافاصله موضوع به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران اطلاع داده شد.

این مقام مسؤول بیان کرد: پس از چندین روز کار اطلاعاتی و تمرکز بر فعالیت این باند، طی یک عملیات منسجم و غافلگیرانه اعضای آن را که ۳ نفر بودند در منزلشان دستگیر کردند.

محمدیان تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۶۴ کیلوگرم هروئین کشف شد و به همراه متهمان برای تحقیقات بیشتر به پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی ویژه غرب استان تهران منتقل شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟