نجات مرد جوان از  کانال زیرزمینی فاضلاب تهران + عکس ها

کارگر جوانی که به هنگام لایروبی در مسیر کانال زیرزمینی فاضلاب گم شده بود، توسط آتش نشانان نجات یافت

ساعت 15:20 دقیقه روز گذشته شاهدان در تماس با سامانه 125 آتش نشانی از مفقود شدن یک کارگر در داخل کانال فاضلاب خبر دادند که بی درنگ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، آتش نشانان ایستگاه 83 و گروه امداد و نجات 2 به محل حادثه واقع در بزرگراه بعثت، شهرک مسکونی بعثت روانه شدند.

به گزارش رکنا، محمداسماعیل شریفی افسر آماده منطقه هفت عملیات سازمان آتش نشانی تهران در این باره گفت: کارگر 22 ساله ای برای لایروبی فاضلاب کانال زیر زمینی، به داخل چاه فاضلاب به عمق 7 متر وارد شد که بنا براظهار پیمانکار، پس از گذشت 30 دقیقه از زمان ورود این کارگر به داخل چاه، هیچ خبری از این مردجوان نشد.

وی ادامه داد: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه، بلافاصله یک تیم دونفره را با تجهیزات لازم به داخل چاه فرستادند که آنان به جستجو در مسیر کانال فاضلاب مشغول شدند.

شریفی خاطرنشان کرد: آتش نشانان پس از گشتن کانال فاضلاب توانستند این کارگر را پیدا کرده و سپس وی را به بیرون از چاه و کانال فاضلاب انتقال دهند.

این افسرآماده آتش نشانی اعلام کرد: این کارگر جوان برای انجام معاینات پزشکی تحویل عوامل اورژانس حاضر در محل شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

 
آیا این خبر مفید بود؟