دستگیری 30 خرده فروش مواد مخدر در مرودشت

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت از اجرای طرح پاکسازی نقاط آلوده و دستگیری 30 خرده فروش مواد مخدر طی یک ماه گذشته خبر داد.

سرهنگ " فرشید زینلی" گفت: طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی و به منظور بالا بردن احساس امنیت در بین شهروندان، در شهرستان مرودشت به صورت مستمر اجرا و با خرده فروشان مواد مخدر به شدت برخورد می شود.

به گزارش رکنا، وی افزود: در همین راستا ماموران انتظامی شهرستان مرودشت طی یک ماه گذشته 41 گرم هروئین،52گرم شیشه،545 گرم سوخته تریاک ،2 کیلو و 328 گرم تریاک و 68 گرم حشیش کشف و در این خصوص 30 خرده فروش مواد مخدر را دستگیر کردند.

سرهنگ "زینلی" با اشاره به توقیف دو دستگاه خودرو متعلق به خرده فروشان که به وسیله آن اقدام به تهیه و توزیع مواد مخدر می کردند، افزود: در مجموع در این مدت بالغ بر 5 کیلو و 717 گرم انواع مواد مخدر کشف و تعداد 40 پرونده تشکیل و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارسال شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرودشت هدف از اجرای این گونه طرح ها را افزایش احساس امنیت در بین شهروندان و تنگ کردن عرصه برای افراد سود جو عنوان کرد و ضمن تشکر از همکاری و مشارکت مردم در برقراری نظم و امنیت از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در خصوص تهیه، توزیع، حمل و نگهداری مواد مخدر و همچنین سایر موارد مشکوک را سریعاً از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟