کشف 31 قبضه سلاح جنگی در خوزستان

فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری 9 نفر قاچاقچی سلاح و مهمات توسط پلیس امنیت عمومی خبر داد.

به گزارش رکنا، سردار "سید محمد صالحی" با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال کنترل و رصد تحرکات قاچاقچیان سلاح و مهمات در سطح استان، طی روزهای اخیر ماموران پلیس امنیت عمومی خوزستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و شبانه روزی از فعالیت قاچاقچیان سلاح و مهمات مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اشراف اطلاعاتی و همچنین انجام اقدامات پیچیده پلیسی اعضای یک باند 4 نفره قاچاقچیان را با خودروی وانت در محور مواصلاتی شهرستان اهواز شناسایی و دستگیر کردند، که در بازرسی از بار آن‌ها تعداد ۱۵ قبضه سلاح جنگی کلت کمری به همراه ۳۰ تیغه خشاب و 79 فشنگ جنگی کلاش کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در ادامه این طرح ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات فنی و تخصصی 5 قاچاقچی سلاح و مهمات را در شهرستان شوش و استان ایلام شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی و همکاری عوامل انتظامی دشت عباس طی 2 عملیات غافلگیرانه متهمان مذبور را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۰ قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف، 6 قبضه سلاح کلت کمری و 13 خشاب مربوطه کشف شد.

سردار صالحی با بیان اینکه در مجموع 9 متهم دستگیر و تعداد 31 قبضه اسلحه جنگی به همراه 43 تیغه خشاب و 79 فشنگ جنگی کشف شد، تاکید کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد. آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

علی رنجکش

آیا این خبر مفید بود؟