پیرترین مرد زندانی در همدان به حبس رفت

 مدیرعامل ستاد دیه استان همدان: بدهی ۱۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی، سبب زندانی شدن پیرمرد ۹۱ ساله در همدان شد.

یداله روحانی منش گفت: این زندانی حدود ۱۵ سال پیش ارثیه پدری را فروخته بود غافل از اینکه پدرش این زمین را پیشتر به فروش رسانده است.زندانی شدن پیرمرد ۹۱ ساله همدانی به علت بدهی مالی

به گزارش رکنا، وی اضافه کرد: صاحب ملک پس از اینکه متوجه شد زمین او توسط این پیرمرد به فروش رسیده است، اقدام به شکایت کرد که این پیر مرد با رای مرجع قضایی از ۲۷ دی، راهی زندان شد.

مدیرعامل ستاد دیه استان همدان ابراز امیدواری کرد با حمایت خیران نیک اندیش و تامین بدهی، این مرد مُسن زمینه آزادی وی پیش از نوروز ۱۴۰۰ فراهم شود.

روحانی منش همچنین گفت: چندی پیش خانواده‌ای در شهرستان بهار از توابع همدان به واسطه ارادت به اهل بیت (ع) هزینه مجلس ترحیم والدین خود را صرف آزادی دو زندانی کردند.

او افزود: همچنین با توجه به در پیش بودن ۱۳ رجب روز میلاد حضرت علی (ع)، اعضای این خانواده بار دیگر با حضور در ستاد دیه زمینه آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد را فراهم کردند.

به گفته وی ۱۸۶ زندانی جرائم غیرعمد با بدهی بیش از ۴۸ میلیارد و ۴۲۷ میلیون تومان در ۹ ماه نخست امسال از زندان‌های استان آزاد شدند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟