تندباد با سرعت 80 کیلومتر در ساعت در کمین کوهدشتی ها

تندباد شدید در کوهدشت رخ داد.بخشدار مرکزی کوهدشت گفت: وزش تندباد با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت موجب قطع برق، تخریب برخی انبارها و شکسته شدن درختان این بخش شد.

ایوب کوشکی روز پنجشنبه به رسانه ها اعلام کرد: سامانه بارشی در کوهدشت فعال و با وزش باد شدید، تندباد و رعد و برق همراه بود که موجب خساراتی در شهرستان و روستاهای اطراف بخش مرکزی شد.

وی اضافه کرد: این تندباد موجب شکستگی درختان، تخریب برخی مرغداری‌ها و سقف برخی از منازل و انباری‌ها شد اما آسیب جدی و خسارت جانی در پی نداشت.

به گزارش رکنا، کوشکی افزود: تاکنون خسارات وارده در بخش مرکزی کوهدشت مربوط به شهرک شهید رجایی، شهرک امام خمینی (ره) و روستاهای سعادت‌آباد ابوالوفا، باباقلی آزادبخت و گندابه شیراوند گزارش شده است.

هواشناسی لرستان پیشتر اعلام کرد که با فعالیت سامانه بارشی جدید در استان وزش باد شدید، بارش باران، برف و کاهش دما انتظار می رود.

از اوایل پنجشنبه شب سامانه بارشی جدید در بسیاری از نقاط استان فعال شده است و تا جمعه شب ادامه دارد که در این راستا ابرناکی، بارش باران، ریزش برف در نواحی سردسیر، ارتفاعات و گردنه ها، وزش باد شدید لحظه ای و کاهش دما پیش بینی شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟