بازداشت زورگیر مسافرنما در تهران / دسیسه های چنگیر فاش شد

زورگیری که در پوشش مسافر به اهداف شوم خود می رسید در تهران دستگیر شد.رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری زورگیری مسافرنما که با همکاری همدستش، راننده مسافرکشی را مصدوم و از وی زورگیری کرده بودند، خبر داد.

سرهنگ کارآگاه "علی کنجوریان" بیان داشت: هفدهم مهرماه شهروندی با در اختیار داشتن دستور قضائی مبنی بر شناسایی ودستگیری 2 جوان زورگیر مسافرنما به پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران مراجعه کرد.

به گزارش رکنا، وی عنوان کرد، شاکی در خصوص شرح حادثه اظهار کرد، ساعت 5 صبح با خودروام در حال برگشت به منزلم بودم که در بین راه، 2 پسر جوان را سوار بر خودروام کردم. پس از طی مسافتی یکی از آنها با تهدید سلاح سرد، از من خواست توقف کنم و پس از سرقت تلفن همراهم با ضرب و جرح کارت بانکی ام را به همراه رمز آن دریافت و قصد داشتند خودروام را سرقت کنند که در یک فرصت مناسب سوئیچ را برداشته و فرار کردم. به خاطر جراحتی که به من وارد کرده بودند خودم را به بیمارستان رساندم و متعاقب آن متوجه شدم مبلغ 2 میلیون تومان از حسابم برداشت شده است.

زورگیر مسلح در تهران زمینگیر شد

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی با بیان اینکه با دریافت شکایت، کارآگاهان به محل سرقت مراجعه کردند، افزود: در تحقیقات میدانی ردپایی از سارقان به دست نیامد و کارآگاهان در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی به دست آوردند سارقان مبلغ برداشتی از حساب شاکی را به حساب شخصی به اسم چنگیز انتقال داده اند.

وی افزود: در ادامه بررسی ها، هویت صاحب حساب شناسایی و با هماهنگی های قضائی وی به پایگاه ششم پلیس آگاهی به عنوان اولین مظنون دعوت شد.

سرهنگ کنجوریان اضافه کرد: اولین مظنون پرونده پس از حضور در پلیس آگاهی اظهار کرد، مدتی قبل کارت عابر بانکم را در اختیار به یکی از دوستانم قرار داده ام و اکنون کارت در نزد وی می باشد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه کارآگاهان موفق شدند تصویری از دومین مظنون پرونده تهیه و به شاکی نشان دهند، تصریح کرد: شاکی وی را یکی از سارقان معرفی و در نهایت کاراگاهان موفق شدند با هماهنگی های قضائی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

رئیس پایگاه ششم پلیس آگاهی در پایان با بیان اینکه متهم در تحقیقات پلیسی به جرم ارتکابی با همکاری همدستش و خرید مواد مخدر با مبالغ سرقتی معترف شد، خاطر نشان کرد: تلاش برای دستگیری همدست متهم ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟