درگیری خونین در کوه رحمت آباد / جوان مرودشتی به پایین پرتاب شد

ضاربان مرد جوان در کوه رحمت‌آباد مرودشت شناسایی شدند.

معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس گفت: در پی درگیری تعدادی جوان در دامنه کوه رحمت آباد شهرستان مرودشت ،پلیس ضاربان را شناسایی کرده و به دنبال دستگیری آنها است.

بهمن در پی وقوع یک فقره درگیری بین سه جوان در دامنه کوه رحمت آباد مرودشت و انتشار کلیپ این درگیری در فضای مجازی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان مرودشت قرار گرفت.

وی افزود: ماموران به محل مورد نظر اعزام و مطلع شدند که سه جوان که اهل یکی از روستاهای مرودشت بوده اند در بالای کوه به دلیل اختلافات با یکدیگر درگیر و یکی از آنها که ۲۴ ساله است به پائین پرتاب شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه مصدوم توسط عوامل امدادی به بیمارستان انتقال و حال وی رضایت بخش است، اظهار داشت: ضاربان قبل از حضور پلیس از صحنه درگیری متواری شده اند.

محمدی با اشاره به اینکه خودرو ضاربان با هماهنگی مقام قضائی توسط پلیس توقیف شده است، افزود: هر دو عامل درگیری که ۲۵ و ۲۶ ساله هستند شناسایی و به زودی دستگیر می شوند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه امنیت و آرامش مردم، خط قرمز پلیس است، تصریح کرد: نیروی انتظامی استان فارس در مواجهه با هرگونه هنجارشکنی بسیار قاطع و بدون هر گونه چشم پوشی برخورد خواهد کرد.

شهرستان مرودشت در فاصله ۴۵ کیلومتری شمال شیراز واقع شده است.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟