دستگیری قاچاقچی پودر لباسشویی در مشکین دشت البرز

 انبار پودر لباسشویی قاچاق در مشکین دشت کشف و یک نفر دستگیر شد.
معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان از کشف 9 هزار و 312 عدد پودر لباسشویی قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از یک انبار در شهرستان فردیس خبر داد و گفت: در این پرونده یک نفر دستگیر شد.
سید مجید فیض جعفری، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز،  گفت: در اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز  کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان فردیس از نگهداری مقدار قابل توجهی پودرلباسشویی قاچاق در یک انبار در منطقه مشکین دشت این شهرستان مطلع و برای بررسی موضوع به محل مورد نظر اعزام شدند.
این فرمانده انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از این انبار تعداد 9 هزار و 312 عدد پودر لباسشویی خارجی که به صورت قاچاق وارد کشور شده بودند کشف کردند.
به گزارش رکنا، معاون هماهنگ کننده فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به دستگیری یک نفر در این رابطه تصریح کرد: بنابر اعلام کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه 2 میلیارد و 500 میلیون ریال ریال برآورد شده است.
وی با هشدار به واحدهای تجاری که با ارائه اجناس قاچاق در روند فروش اقلام تولید داخل اخلال وارد می‌کنند از شهروندان خواست که در صورت اطلاع از وجود هر نوع اموال قاچاق، موضوع را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟