دستگیری سوداگر مرگ با 12 کیلو تریاک در منطقه دخانیات تهران

به گزارش رکنا،سرهنگ حسین باباپور گفت: در پی ارجاع چندین فقره شکایت و گزارش مردمی مبنی بر فعالیت مجرمانه یکی از فروشندگان مواد مخدر در منطقه دخانیات تهران به هویت "پرویز" پرونده ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه هفتم این پلیس رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

وی افزود: به دنبال این موضوع با رصد دقیق فعالیت مجرمانه ی متهم مشخص شد نامبرده با مراجعه به مرزهای شرقی کشور مقادیر قابل توجه ای مواد مخدر را تهیه و پس از انتقال به مخفیگاه خود در محله دخانیات تهران اقدام به توزیع و خرده فروشی آن می نماید.

دستگیری سوداگر مرگ با بیش از 12 کیلو موادمخدر

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران با بکارگیری شیوه های نوین پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه متهم شدند،افزود: پس از هماهنگی با مقام قضایی ماموران در یک عملیات غافلگیرانه پلیسی ضمن رعایت کلیه موازین شرعی و قانونی به مخفیگاه متهم ورود کرده و در بازرسی از محل موفق به کشف 12کیلو و 472گرم تریاک،218 گرم شیره تریاک،300گرم سوخته تریاک به همراه آلات و ادوات مصرف و فروش مواد مخدر شدند.

جانشین پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد : متهم پس از دستگیری به مقر پلیس منتقل و ضمن انجام تحقیقات تکمیلی جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی ارجاع شد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟