یک تن مرفین در سیستان و بلوچستان کشف شد / باند قاچاق منهدم شد

بیش از یک تن مرفین در سیستان و بلوچستان توقیف شد.فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان سیستان و بلوچستان جاساز یک تن و 262 کیلو گرم مرفین در بونکر کامیون حمل گاز مایع کشف شد.
به گزارش رکنا، احمد طاهری اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اشراف اطلاعاتی، اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد افیونی را که قصد انتقال یک محموله بزرگ مواد مخدر از مناطق مرزی این استان به استان خراسان رضوی را داشتند شناسایی و تحت رصد اطلاعاتی خود قرار دادند.
وی افزود: با رصد تحرکات اعضای این باند قاچاق مواد مخدر مشخص شد که قاچاقچیان ، محموله مواد مخدر را به صورت حرفه ای داخل بونکر یک دستگاه کامیون حمل گاز مایع جاساز کرده و در حال انتقال به سمت استان خراسان رضوی هستند.
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در نهایت خودروی مذکور در یک عملیات ضربتی قبل از خروج از استان در محور" زابل – نهبندان" توقیف شد.
سردار طاهری با اشاره به دستگیری 2 نفر از اعضای این باند قاچاق خاطر نشان کرد: در بازرسی از بونکر کامیون توقیف شده مقدار یک تن و 262 کیلو و 115 گرم مرفین کشف شد.
وی با اشاره به اینکه محموله مرفین کشف شده بزرگترین محموله کشف شده مرفین در کشور است خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده به مراجع قضائی معرفی و تلاش برای دستگیری دیگر اعضای این باند ادامه دارد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟