کشف محموله سلاح جنگی در غرب کشور

 فرمانده انتظامی استان ایلام از انهدام یک باند قاچاق و کشف 9 قبضه سلاح جنگی در شهرستان "دهلران" خبر داد.

سرهنگ دلاور القاصی مهر گفت: ماموران انتظامی شهرستان "دهلران" با اشرافیت اطلاعاتی و همچنین انجام اقدامات پیچیده پلیسی، از فعالیت مجرمانه اعضای یک باند ۴ نفره خرید و فروش سلاح های جنگی در سطح شهرستان با خبر شدند.

به گزارش رکنا، فرمانده انتظامی استان ایلام ادامه داد: پس از شناسایی مخفیگاه، با هماهنگی مقام قضائی، متهمان دستگیر ودر بازرسی از آن ، ۹ قبضه سلاح جنگی و یک دستگاه خودروی سواری که در انجام اعمال مجرمانه خود استفاده می‌کردند، کشف شد.

او با بیان اینکه متهمان در راستای مطالبه مردم و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شدند، گفت: پلیس با تلاش شبانه روزی و اشرافیت اطلاعاتی از ابتدای سال تاکنون موفق به کشف ۶۶۷ قبضه سلاح و انهدام ۶ باند خرید و فروش سلاح در سطح استان شده است.

سرهنگ القاصی مهر با هشدار به اراذل و اوباش و کسانی که با استفاده از بستر فضای مجازی و حقیقی درصدد ضربه زدن به امنیت و آرامش مردم در قالب فعالیت مجرمانه خود هستند، گفت: پلیس با تلاش شبانه روزی و استفاده از تمامی امکانات خود راه فعالیت مجرمانه این افراد را در سطح استان مسدود و برابر قانون و بدون اغماض و با شدت برخورد خواهد کرد.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟