عاملان نزاع دسته جمعی درجهرم دستگیر شدند

سرهنگ "خسرو رزمجویی"  بیان کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک فقره نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به جرح در ابتدای جاده "جامغان" شهرستان جهرم، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

به گزارش رکنا، وی افزود: با حضور ماموران در صحنه و بررسی میدانی مشخص شد افرادی به دلیل اختلافات قبلی اقدام به نزاع و درگیری دسته جمعی، ایجاد رعب و وحشت و سلب آسایش شهروندان کرده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان جهرم با بیان اینکه متهمان قبل از حضور ماموران از صحنه درگیری متواری و یک نفر از آنان نیز به علت شدت جراحت به بیمارستان انتقال شده بود، عنوان داشت: در این راستا پس از کار اطلاعاتی و تحقیقات به صورت محسوس و نامحسوس پیرامون موضوع و شناسایی افراد دخیل در نزاع، ماموران با اخذ مجوز قضائی موفق شدند 9 نفر از متهمان دخیل در درگیری که با اسلحه سرد باعث سلب آسایش اهالی محل شده بودند دستگیر کنند.

سرهنگ "رزمجویی" با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شدند، تصریح کرد: پلیس با کسانی که بخواهند باعث سلب آسایش شهروندان و برهم زدن نظم و امنیت جامعه شوند برخورد قاطع و قانونی می‌کند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟