پلمب مراکز غیر مجاز زیبایی، پوست و کاشت مو در ماهشهر

کارشناس درمان و کارشناس حقوقی شبکه بهداشت و درمان بندر ماهشهر به همراه نیروی انتظامی با هدف اجرای طرح بازرسی از مراکز فاقد مجوز یا فعالیت با مجوز‌های اجاره‌ای و به دنبال عملیات شناسایی قبلی که از مرکز کاشت مو و زیبایی در محل ناحیه صنعتی خیابان فرهنگسرا به عمل آمده بود از محل بازرسی مجدد به عمل آوردند.

به گزارش رکنا، مرکز زیبایی و کاشت مو که مجوز لازم را از شبکه بهداشت و درمان اخذ نکرده و بدون داشتن مدرک پزشکی اقدام به اعمال تهاجمی در زمینه پوست و مو می‌نموده و مهمتر اینکه با این اقدامات غیر بهداشتی و غیر پزشکی سلامت بانوان را در معرض خطر و تهدید قرار داده بود، پلمب شد.

همچنین در این بازرسی دارو‌های غیر مجاز نیز کشف و ضبط و پرونده متخلف به جرم دخالت در امور پزشکی به دادگستری شهرستان بندر ماهشهر ارجاع شد.

بازرسان شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندر ماهشهر با جدیت تمام پیگیری‌های لازم را جهت برخورد با متخلفانی که بدون مجوز‌های لازم اقدام به فعالیت در زمینه‌های پزشکی، مانند، لیزر، کاشت مو و زیبایی مینمایند، در اولویت دستور کار قرار داده و علاوه بر پلمب محل از طریق مراجع قضایی نیز با تشکیل پرونده برخورد قانونی خواهد داشت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟