کشف ۱۰ میلیاردی کالای قاچاق در «تهران»

قاچاق/رکنا سرهنگ «علی ولی‌پور گودرزی» در تشریح جزئیات این خبر، بیان کرد: در تحقیقات پلیسی مشخص شد مالک بنگاهی در حوالی خیابان فدائیان اسلام مقدار فراوانی کالای قاچاق در محل بنگاهش دپو و جمع آوری کرده است که بلاقاصله تیمی از کارآگاهان بررسی موضوع را بر عهده گرفتند.

به گزارش رکنا، وی عنوان کرد: با شناسایی هویت مالک بنگاه در بررسی‌های اولیه مشخص شد، مالک بنگاه با استفاده از خودروهای شوتی مقدار فراوانی لوازم خانگی قاچاق در این مکان تخلیه کرده است و قصد دارد در فرصت مناسبی در سطح بازار توزیع کند. نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل بنگاه اخذ شد.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران ابراز داشت: با اخذ دستور قضائی روز گذشته تیمی از کارآگاهان به محل بنگاه اعزام و ضمن دستگیری مالک بنگاه در بررسی از داخل آن ۱۵ هزار و ۲۸۶ قلم لوازم آشپزخانه از قبیل: سوفله‌خوری و سرویس ادویه‌جات قاچاق فاقد بارنامه و فاکتور و مجوزهای گمرکی کشف شد.

این مقام پلیسی با بیان اینکه کالاهای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای کشف شده را ۱۰ میلیارد ریال برآورد کرده اند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟