کشف 30 فقره موبایل قاپی در تهران  / 24 مالباخته شناسایی شدند

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری موبایل قاپی با کشف 30 فقره سرقت خبر داد و گفت : متهم با 24 شاکی روانه دادسرا شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ کارآگاه "قاسم دستخال" بیان داشت: اواخر دی ماه پرونده ای با موضوع موبایل قاپی به شکایت یکی از شهروندان به پایگاه سوم پلیس آگاهی ارجاع شد و تیمی از کارآگاهان برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام و در تحقیقات میدانی موفق شدند شماره انتظامی موتورسیکلت سارق را شناسایی کنند.

وی با اشاره به اینکه در استعلام از سامانه پلیس آگاهی، متصرف موتورسیکلت به نام شهریار شناسایی شد، اضافه کرد: در بررسی سوابق وی مشخص شد که وی سابقه دار بوده و تا کنون با همین عنوان مجرمانه روانه زندان شده است.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی ابراز داشت : در ادامه تحقیقات پلیسی، چهره سارق توسط مال باخته شناسایی و دستور دستگیری متهم از مرجع قضائی اخذ شد. .

سرهنگ دستخال افزود: در گام بعدی از تحقیقات پلیسی، کاراگاهان موفق شدند مخفیگاه وی را شناسایی و سارق را در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پایگاه سوم پلیس آگاهی انتقال دادند.

این مقام انتظامی توضیح داد: شهریار در بازجویی اظهار داشت، سرقت از شاکی را قبول دارم و در حدود یک سال است که با موتورسیکلت به تنهایی سرقت می کنم و حدود 30 فقره سرقت به این شیوه و شگرد مرتکب شدم.

سرهنگ دستخال با بیان اینکه تا کنون 24 تن از مال باختگان متهم را به عنوان سارق خود شناسایی کرده اند، خاطر نشان کرد: با تکمیل پرونده متهم به همراه 24 شاکی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟