تصادف شدید ام وی با جدول درخیابان پیروزی تهران

رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از برخورد و تصادف شدید سواری ام وی ام با جداول کناری خیابان پیروزی محدوده شکوفه خبر داد .

به گزارش رکنا، سرهنگ مجید رنجبر ضمن بیان این خبر افزود : مقارن ساعت 07:20 صبح امروز ، در مسیر خیابان پیروزی محدوده شکوفه ، یکدستگاه سواری ام وی ام که در این مسیر در حال تردد بوده ناگهان از مسیر خارج شده و پس از چرخیدن به دور خود ، با جداول کناری خیابان برخورد می نماید.

سرهنگ مجید رنجبر رییس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد : این خودرو پس از برخورد و خسارت به چندین جدول در این مقطع متوقف می شود .

تصادف شدید در خیابان پیروزی

رنجبر افزود : با حضور به موقع تیم کارشناسی پلیس راهور فاتب در موقعیت حادثه علل حادثه مورد بررسی قرار گرفت و تیم اورژانس پس معاینه سراپایی راننده ام وی ام به مداوای وی در محل حادثه پرداختند.

سرهنگ رنجبر درخصوص علت حادثه گفت : عوامل کارشناس پلیس راهور پس از بررسی صحنه تصادف به این نتیجه رسیدند که : تغییر مسیر ناگهانی از سوی راننده پژو باعث بروز این حادثه بوده است .

رنجبر از رانندگان خودروها خواست قبل از حرکت حتما به اندازه کافی استراحت نمایند و با خستگی و خواب آلودگی هیچ گاه رانندگی ننمایند و قبل از تغییر مسیر حتما با زدن راهنما دیگر رانندگان را از اقدام خود آگاه نمایند تا شاهد اینگونه حوادث نباشیم .آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟