سرقت اموال منزل پشت نقاب آرایشگری

سرقت/رکنا عباس صارمی ساداتی ابراز کرد: در پی مراجعه شهروندی به کلانتری سیدی مشهد و اعلام سرقت از خانه مسکونی اش که در منطقه پنج تن قرار دارد تحقیقات پلیس آغاز شد و شاکی پرونده ادعا می کرد عاملان سرقت را می شناسد.

به گزارش رکنا، وی افزود: تیم تجسس کلانتری سیدی در این عملیات ضربتی با بررسی های اولیه، مخفیگاه متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی مورد بازرسی قرار دادند.

این مقام انتظامی گفت: ماموران کلانتری سیدی زن و مرد جوانی را در حال استعمال مواد مخدر داخل خانه مسکونی دستگیر و مقادیری اموال مسروقه کشف کردند.

ساداتی اضافه کرد: متهمان در تحقیقات اولیه به 12 فقره سرقت وسایل داخل خودروهای سواری و دستبرد به خانه‌های مسکونی اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی مشهد خاطرنشان کرد: بررسی های بعدی پلیس روند پیگیری این سرقت را تغییر داد، چراکه اطلاعات اولیه حاکی از آن بود شاکی پرونده با عاملان سرقت همدست بوده و به خاطر اختلافی که در خصوص تقسیم اموال سرقتی پیدا کرده اند گزارش صوری سرقت را به پلیس داده است.

وی گفت: تحقیقات تیم تجسس کلانتری سیدی در حالی ادامه یافت که ابعاد دیگری از این سرقت ها آشکار شد.

صارمی ساداتی تصریح کرد: برابر اطلاعات اولیه در این پرونده، زن جوان به بهانه آرایشگری وارد خانه مشتری خود شده و پس از بیهوش کردن زن جوان، با همدستی دو متهم دیگر پرونده، مرتکب سرقت شده اند.

فرمانده انتظامی مشهد اظهار کرد: تحقیقات از متهمان این پرونده که به مواد مخدر اعتیاد دارند با دستورات مقام قضایی ادامه دارد و شهروندانی که به این شیوه مورد سرقت واقع شده اند می توانند هرچه سریع تر برای پیگیری شکایت خود به کلانتری سیدی مراجعه کنند.آخرین قیمت های بازار ایران را اینجا کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟